יוני הירש לגלות כוחות, למצוא נתיב

דרמה תרפיה ו CBT   

פרטני, קבוצתי, סדנאות

 

קבוצת סולמות וחברים

קבוצה שמטרתה לעזור לילדים לחזק את המיומנויות החברתיות שלהם, להסתדר בקבוצה, לקבל את חוקי הקבוצה, להשתחרר בחסמים, ולגלות את החוזקות.

טיפולים פרטניים

טיפול פרטני לילדים, לנוער והדרכת הורים, באמצעות כלים מעולם הדרמה, ומעולם הטיפול הקוגנטיבי. טיפול במצבי חרדות, ערך עצמי, ויסות רגשי ועוד.

השתלמויות וסדנאות

סדנאות והרצאות עבור צוותי הדרכה, חדרי מורים, צוותי חינוך וקהילה, הורים . שמעוניינים לקבל כלים  בהתמודדות עם ילדים בתחום החברתי, התנהגותי, והרגשי.

הצצה מהעבודה בקליניקה והקבוצות

נעים מאד

יוני הירש, דרמה תרפיסט. נשוי לציפי ואבא לשישה ילדים מקסימים. תושב מושב נוב ברמת הגולן מזה עשור.

משתמש בעולם היצירתי המופלא של המשחק, היצירה, הסיפור והאומנות, על מנת לסייע לילדים ומבוגרים, אירגונים וחדרי מורים לגלות את הכוחות שלהם ולמצוא נתיב לצעוד בו.   

מציאת הכוחות והנתיב בחיים מתבצעים באמצעות מפגש עם העולם היצירתי והלא-מודע של האדם.  

אני מאמין שבכולנו כוחות שמחכים להתגלות, ושיכולים לסייע לנו להצליח ולהתקדם בחיינו. החיבור שאני מביא איתי בין העולם היצירתי, לבין הניסיון בעבודה עם ילדים ועם צוותים, מאפשר את גילוי הכוחות באופן מקדם.

בהשכלתי – מטפל CBT , תואר שני (M.A.) בטיפול בדרמה תרפיה למטפלים מנוסים 

במהלך השנים צברתי ניסיון בעבודה עם ילדים ומורים במערכת החינוך, טיפול במסגרת פרטית עם ילדים והורים., סדנאות ועבודה קבוצתית עם ילדים, הנחיית קבוצות., סדנאות העצמה ופיתוח צוותים: עבודה בצוות, תקשורת בצוות וכד', שיעורים והרצאות לקהלים שונים ומגוונים.

 

נעים להכיר, 
אשמח לעמוד לרשותכם
יוני הירש
050-7522227
yonihirsch1@gmail.com

לפרטים נוספים על הטיפולים והסדנאות